DETAILED NOTES ON SON DAKIKA HABERLERI

Detailed Notes on son dakika haberleri

Detailed Notes on son dakika haberleri

Blog Article

İlgili Haberler Mardin'de 4 yaşındaki Asmin'in imdadına ambulans uçak yetişti Erbakan'dan 'İslam birliği' açıklaması Tek kelimeyle vahşet!

Babası okuldan ayrıldığı için telefonunu diğer ailelere teslim eden öğrenci bu kez kimliği ile sınava giriş belgesini yanına almadığını fark etti. Öğrenci, babası ile diğer velilerin çabasıyla getirilen kimlik ve belgeyle son anda sınav salonuna girebildi.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar olmak için Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

True Madrid, dün kazandığı Şampiyonlar Ligi kupasını ayağının tozuyla L'Almudena Katedralindeki pazar ayinine getirip papazlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Üvey kızlarını yıllarca istismar ettiği ortaya çıkan adam, kendisini savunacak avukat bulamadı

İsrail'de aşırı sağcı bakanlardan Netanyahu'ya tehdit: Savaşı bitirirse hükümeti deviririz

Kurbanlık hayvanı istediği fiyattan almak için dakikalarca pazarlık yaptı: Benim için zarar et İsmail

LGS tercihleri ne zaman başlayacak? LGS lise tercih ekranı bilgisi! MEB LGS 2024 tercih kılavuzu yayınlanma tarihi!

YALIN, profesyonel müzik kariyerinin twenty’nci yılını Beşiktaş Stadyumu’nda verdiği konserle kutladı.

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

Sinemanın neredeyse 30 yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema Haberleri seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf gelse de işin aslı bu.

Şans Topu sonucu sorgulama ekranı two Haziran 2024 Milli Piyango On the net üzerinden Son dakika haberleri erişime açıldı. Haftanın sonuncu Şans Topu canlı çekilişi, pazar akşamı Sisal Şans tarafından noter huzurunda saat twenty.00'da başladı. Milli Piyango Tv set Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den de yayınlanan canlı Şans Topu çekilişinin hemen ardından Şans Topu çekiliş sonuçları ile kazandıran numaralar ilan edildi.

İran, Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki yetkililerin hayatını kaybettiği helikopter kazasının ardından kritik bir sürece girdi.

Vladimir Putin 18 saat sonra Rusya'daki terör saldırısına dair açıklamalarda bulundu. Putin yaşananları 'kanlı ve barbarca bir terör saldırısı' olarak nitelendirdi.

Report this page