HABERLERI SECRETS

haberleri Secrets

haberleri Secrets

Blog Article

Üvey kızlarını yıllarca istismar ettiği ortaya çıkan adam, kendisini savunacak avukat bulamadı

Herkes uzun süre onu bir milyarderin varisi olduğu halde bu dev mirasın sadece "kuruşundan" faydalanmasıyla konuştu. Yaptığı ilk evlilik ihanetle sonuçlandı. Ardından ikinci kez yuva kurdu ve beş tane çocuk doğurdu. Ama bu bile ailesini koruyamadı, kocasıyla yollarını ayırdı.

Rusya Soruşturma Komitesi'nden, ölü sayısını en az 93'e çıkaran ve bu sayının artabileceğine dair geçilen uyarının yanı sıra şu açıklama yapıldı:

Türkiye’nin en etkin haber sitesi Haber7'nin son dakika haberleri sayfasına hoş geldiniz. En güncel haberleri ve son dakika gelişmelerini Haber seven üzerinden takip edebilir; mobil uygulamalarımızla anında haberdar olabilirsiniz.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar olmak için Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

İsrail basını Tel Aviv'in, ABD Başkanı Joe Biden'ın açıkladığı Gazze Şeridi'nde ateşkes ve esir değişimi önerisinin ana hatlarının çoğunu kabul ettiğini yazdı.

İran, Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindeki yetkililerin hayatını kaybettiği helikopter kazasının ardından kritik bir sürece girdi.

Komite, Telegram mesajlaşma uygulamasında paylaşılan bir gönderide, acil servislerin olay yerindeki molozları temizlemeye devam ederken daha fazla ceset bulmaya da devam ettiğini aktardı.

Kurbanlık hayvanı istediği fiyattan almak için dakikalarca pazarlık yaptı: Son dakika Benim için zarar et İsmail

Sinemanın neredeyse 30 yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim son dakika haberler onu hiç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf Haberler gelse de işin aslı bu.

Kırıkkale'de Bozkır Dağcılık Kulübü İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti

LGS tercihleri ne zaman başlayacak? LGS lise tercih ekranı bilgisi! MEB LGS 2024 tercih kılavuzu yayınlanma tarihi!

YALIN, profesyonel müzik kariyerinin twenty’nci yılını Beşiktaş Stadyumu’nda verdiği konserle kutladı.

Kademeli emeklilik son dakika gelişmeleri, erken emeklilik bekleyen vatandaşlar tarafından takip ediliyor. EYT düzenlemesi sonrası gündeme gelen kademeli emeklilik ile 2000-2008 arası sigorta girişliler emeklilik hakkının kendilerine de tanınmasını talep ediyor. Sigortalı çalışanların belirli bir yaşa ve prim gün sayısına ulaştıklarında kısmi olarak emekli olmalarını sağlayan kademeli emeklilik ile ilgili Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan konuyu köşesine taşımıştı.

Report this page